Denizyolu Tasımacılıgı

Hiç durmadan çalışıyoruz

Denizyolu taşımacılığının lider ismi Worldcargotrans, 2012 yılından bugüne kadar geliştirdiği geniş acente ağı ile uluslararası konteyner forwarding hizmeti sunmaktadır. Uluslararası denizyolu taşımacılığı kapıdan kapıya, limandan limana ve tek muhatap prensipleri ile eksiksiz çalışmalarını sürdürmektedir.

İthalat ve ihracatta dünya çapındaki bir şirket olan Worldcargotrans deniz aşırı taşımalarda kiraladığı PCC (Pure Car Carrier) ve Ro-Ro ile faaliyetlerinizi kusursuz şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Söz konusu uluslararası deniz taşımacılığı olduğunda, sektörün inceliklerini bilen bir şirketle çalışmak, ticaret yapanlar için sayısız faydayı beraberinde getirir. Worldcargotrans olarak konsolidasyon, karşı yükleme, dağıtım ve depolama gibi farklı hizmetlerin tümünü müşterilerimize sağlıyoruz. Sahip olduğumuz küresel ulaşım ağı sayesinde parsiyel ithalat ve ihracat taşıma hizmetlerinde farkımızı ortaya koyuyoruz. Bu tür hizmetlerde firmamız, iş ortaklarının talep ettiği varış noktalarına ilgili malları güvenle ulaştırmaktadır.

Güvenli Denizyolu Taşımacılık Hizmetleri

Güvenli Denizyolu Taşımacılık Hizmetleri; Worldcargotrans olarak uzman lojistik çözümleriyle farklı türde taşımacılık hizmetlerini müşterilerimizle buluşturuyoruz. Dökme yük ve genel kargo yüklerinin deniz taşımacılığı ve lojistiği maksadıyla gemi kiralama hizmetleri, brokering ve liman hizmetleri sunulmaktadır. Ayrıca bitmiş araç ithalatı ve ihracatında deniz aşırı taşımalarda PCC ve RO-Ro kiralama faaliyetleri sürdürüyoruz. Sabit sıcaklık gerektiren yüklerin belirtilen kriterlere uygun olarak taşınmasını sağlıyoruz. Dünya ticaretinin önemli bir payını oluşturan denizyolu lojistik hizmetlerinde ülkemizin öncü isimlerinden birisi olma yolunda ilerliyoruz.