Demiryolu Tasımacılıgı

Demiryolu taşımacılığında lider firmayız.

Hava koşullarından, yol kısıtlama ve yasaklarından etkilenmeyen ve daha çevreci olan demiryolu taşımacılığı süre – fiyat avantajıyla hizmetinizde. Farklı ülkelere, yüklerinizi en kısa sürede ve alternatif yollarla teslim edilmesini sağlamaktayız.

Dünya üzerinde yaygın olarak tercih edilen demiryolu taşımacılığı hizmetlerini sizlere Worldcargotrans olarak en hızlı ve en güvenilir şekilde sunuyoruz. Ucuz maliyetli olan demiryolu taşımacılığı sayesinde eşya, mal ya da yüklerinizi özelliklerine göre kapalı veya açık vagonlarda taşıyabiliyoruz.

Karayolu, denizyolu ve havayolu lojistik hizmetleri arasında en ekonomiklerden olan demiryolu taşımacılığı hizmetimiz ile ithalat ve ihracat firmalarına pratik çözümler üretiyoruz. Taşınacak olan eşyalarınızı tam vaktinde güvenli bir şekilde teslim ediyoruz.

Demiryolu Lojistik Nedir ve Hizmetleri Nelerdir?

Demiryolu taşımacılığı; lojistik dünyasında taşımacılık fonksiyonları açısından son derece önemli bir yer edinmektedir. Ulaşım sürecinde zaman sıkıntısının bulunmadığı, genel itibari ile maddi perspektifte daha az değerli görülen ve ağır ve hacimli yüklerin taşınması için tercih edilen ve talep gören bir taşıma, ulaşım yöntemidir.

Demiryolu lojistiği ile canlı varlıkların, cansız varlıkların taşınması gerçekleştirilir. Şehir trafiğine bulaşmadan, işçi maliyetlerini indirgeyerek, çevreye duyarlı bir taşıma gerçekleştirilmek istendiğinde demiryolu taşımacılığı bu yönleri ile diğer taşıma türleri arasında en ideal taşıma yöntemidir.